Jak Otrzymać Dostęp Do Najnowszych Inwestycji Jako Pierwszy? Włącz Głos ⤵️

Przygotowujemy inwestycję, na której przewidywany zysk to 100 000 zł...

W sumie tutaj powiniene PITCHOWAĆ mamuta – 15 min wideo

Dziękuję za zaufanie! Oprócz ebooka w ciągu kilku dni otrzymasz od Nas wstępne informacje dotyczące naszych najnowszych inwestycji. Tylko osoby, które zostaną zweryfikowane, mogą otrzymać dostęp do pełnej listy projektów, których nie ma nigdzie indziej na rynku. Przygotowujemy dwie oferty, które będą deklasować konkurencję, dlatego warto dodać MAMUTA do zaufanych odbiorców na swojej poczcie, co więcej… 

Zależy nam na Twoim zdaniu, dlatego na końcu każdej wiadomości, możesz ocenić ją od 1 do 5! Pamiętaj, że zawsze możesz bezpośrednio odpisać i możemy porozmawiać.

Ja nazywam się Bartek Adamczyk i od ponad 3 lat tworzę markę, której strategią jest sprzedaży gotowych porządnie wykończonych nieruchomości w segmencie popularnym i popularnym premium. 

Jeśli już teraz chciałbyś umówić się na rozmowę, kliknij przycisk poniżej i wybierz termin który Ci odpowiada.

Tymczasem, dziękuję Ci za Twój czas i ebook czeka już na Twojej skrzynce. Do usłyszenia

Oferta wyłączenie dla inwestorów pasywnych, wkrótce otworzymy nabór

Nie dziękuję, wolę marnować czas i pieniądze szukając samemu

Ⓒ MAMUT Nieruchomości Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie, ul. Cegielniana 6b/2, 30-404 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Krakowa, KRS: 0000756604, NIP: 675-167-51-44, REGON: 381785543, wysokość kapitału zakładowego i kapitału wpłaconego: 100 000 zł.

Polityka prywatności | Kontakt