Jak osiągnąć do 8% rocznie inwestując w przyszłość sektora mieszkaniowego?

Poznaj nadchodzące trendy, które właśnie nadeszły!

Zmieniły się sposób, w jaki przeciętny Kowalski podchodzi do zakupów.
Teraz każdy chce mieć efekt tu i teraz, bez czekania. Idziemy w stronę, gdzie płacimy i oczekujemy odbioru produktu tego samego dnia. Nie raz już słyszeliśmy...

Negatywną historię dotyczącą ekipy remontowej.
Brak wiedzy dotyczącej remontu skutecznie zniechęca polaków do podjęcia procesu remontowego na własną rękę. Co więcej, teraz nikt nie chce nosić woreczków z cementem...

Technologia zmieniła postrzeganie świata.
Współczesny konsument nie kupuje produktu, a unikalne doświadczenie, emocje związane z nieruchomością i wrażenie, że dokonał właściwego zakupu.

Dostarczamy klientom sprawdzone mieszkania,
bez przechodzenia przez uciążliwy remont

Rozwiązujemy problem:

Od 2018 roku realizujemy strategię sprzedaży gotowych porządnie wykończonych nieruchomości w segmencie popularnym i popularnym premium.

SPRZEDANE
SPRZEDANE
SPRZEDANE
SPRZEDANE
SPRZEDANE

Uwaga! Budujemy naszą firmę opierając się o kapitał własny i dłużny, starając się dawać światu to samo, co chcielibyśmy otrzymać, gdybyśmy byli po drugiej stronie - dlatego jeśli masz coś ciekawego do zaoferowania, jesteśmy otwarci na nowych partnerów biznesowych.

Naszą przewagą jest budowanie marki DomowePielesze, gdzie wypracowaliśmy unikalny model sprzedaży oparty o media społecznościowe.

Bartłomiej
Adamczyk

"Strateg"

Bartłomiej odpowiada za marketing nieruchomości oraz sprzedaż, tworząc niepowtarzalne doświadczenie dla klientów kupujących nieruchomość. 

Katarzyna
Szczęch-Adamczyk

"Manager"

Katarzyna zajmuje się całym procesem inwestycyjnym od projektu nieruchomości po przygotowanie produktu do sprzedaży.

Insp. Bud. Karolina
Malicka

"Inżynier"

Karolina odpowiada za odbiór mieszkań od dewelopera, nadzór nad pracami budowlanymi, wprowadzanie poprawek oraz sprawdzenie inwestycji.

Zobacz, efekty naszej pracy:

WAŻNE! Nasz model opieramy na wartości, którą wnosimy poprzez wykończenie mieszkania, czas i sprawną organizację. Nie zarabiamy na spekulacji dotyczących cen nieruchomości, dla nas cena nieruchomości jest to czynnikiem neutralnym.

Chcesz poznać szczegóły?

Poznaj model działania, zespół i nasze aktualne inwestycje

Ⓒ MAMUT Nieruchomości Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie, ul. Cegielniana 6b/2, 30-404 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Krakowa, KRS: 0000756604, NIP: 675-167-51-44, REGON: 381785543, wysokość kapitału zakładowego i kapitału wpłaconego: 100 000 zł.

Polityka prywatności | Kontakt